Gulášobraní

Home » Kalendář akcí » Gulášobraní

Přijďte ochutnat naše tradiční i speciální guláše. Menu připravujeme. A to hlavní: soutěžíme o váš domácí nejlepší guláš! V době čtvrtek – sobota do 17 hod nám přineste porci svého oblíbeného guláše, zapíšeme si vás do soutěže a v sobotu v 18 hod sestavíme porotu z hostů, co budou v tu chvíli na restauraci a ochutnáme vaše guláše! 3 nejlepší guláše ohodnotíme a vítěz obdrží pohár a naší domácí medaily... celý popis

Přijďte ochutnat naše tradiční i speciální guláše.
Menu připravujeme.

A to hlavní: soutěžíme o váš domácí nejlepší guláš! V době čtvrtek – sobota do 17 hod nám přineste porci svého oblíbeného guláše, zapíšeme si vás do soutěže a v sobotu v 18 hod sestavíme porotu z hostů, co budou v tu chvíli na restauraci a ochutnáme vaše guláše! 3 nejlepší guláše ohodnotíme a vítěz obdrží pohár a naší domácí medaily.

Náhodná hodnotící porota: Každý porotce dostane číselný soupis porcí a každou porci ohodnotí jako ve škole 1-5, porce s nejmenším počtem bodů vyhrává. Nebudete-li v té době na místě o výsledcích vás budeme informovat. Každý soutěžící obdrží malý bonus restaurace.