Vánoční módní show Galavečer Kate Fashion Antiaging

Home » Kalendář akcí » Vánoční módní show Galavečer Kate Fashion Antiaging

Ii. ročník Chrudim 2019 V pátek 22. listopadu 2019 se uskuteční módní galavečer, na kterém shlédnete nové, nejen italské, kolekce butiku Kate fashion antiaging, který je zaměřen na originální dámskou a pánskou módu pro volný čas a společenské události. Premiéru zde bude mít nová značka CityZen, která má své kořeny v Chrudimi a Kate fashion je jejich první kamennou prodejnou v rámci ČR. Pozvání dále... celý popis

Ii. ročník Chrudim 2019

V pátek 22. listopadu 2019 se uskuteční módní galavečer, na kterém shlédnete nové, nejen italské, kolekce butiku Kate fashion antiaging, který je zaměřen na originální dámskou a pánskou módu pro volný čas a společenské události. Premiéru zde bude mít nová značka CityZen, která má své kořeny v Chrudimi a Kate fashion je jejich první kamennou prodejnou v rámci ČR.

Pozvání dále přijal salon se svatebními a společenskými šaty Pronuptia Pardubice, který připravuje šaty klientkám a nevěstám přímo na míru včetně veškerého servisu a má exkluzivní zastoupení ze samotné Paříže.

Celým večerem Vás bude provázet moderátor, známý český stylista a vizážista, Kája Pavlíček. V rámci galavečera přijal pozvání taneční pár Jitka Boháčová a Jiří Bělohlávek, kteří patří mezi světovou taneční špičku - vyhráli světový pohár v Itálii 2018, více mistři světa v Paříži v r. 2018. Letos zvítězili v soutěži German open v Mannheimu a Czech Dancesport v Pražském hotelu Hilton. Jako další hosty večera uvidíte zpěvačku Janu Kociánovou.

Celý galavečer již bude v duchu Vánoc a odstartuje nám tím adventní čas stejně jako v loňském ročníku. Galavečer letos nese název Večer splněných přání a je na podporu Dětského domova Nová ves.

Těšíme se na setkání! Butik Kate fashion