Úprava fotografií - Online

Home » Kalendář akcí » Úprava fotografií - Online

Ovládněte úpravu fotografií. Rádi fotíte? Zapojte se do naší série workshopů a my vás posuneme dál. Společně se naučíme základní úpravy a propracujeme se až k tvorbě fotomontáží a fotokoláží. Co budete potřebovat? Stačí si připravit fotografie určené k úpravě, počítač, mít špetku zvídavosti a trpělivosti. Pracujeme na platformě české online aplikace s názvem Photophea. Aplikace je zdarma. Workshopem... celý popis

Ovládněte úpravu fotografií.

Rádi fotíte? Zapojte se do naší série workshopů a my vás posuneme dál. Společně se naučíme základní úpravy a propracujeme se až k tvorbě fotomontáží a fotokoláží. Co budete potřebovat? Stačí si připravit fotografie určené k úpravě, počítač, mít špetku zvídavosti a trpělivosti. Pracujeme na platformě české online aplikace s názvem Photophea. Aplikace je zdarma. Workshopem vás bude provázet kreativní a trpělivý grafik ze studia No Instant Design, Martin Škroch.

Na květnovém setkání s Photopheou se naučíme, jak pracovat se světlem pro realistické sjednocení různých objektů a ukážeme si, jak změnit struktury různých povrchů.

Pojďme společně objevit další techniky a nástroje, kterými si dle své fantazie vylepšíte vaše fotografie.